Açık Havada Koşu

42 Akademi

42 Akademi, OA Grup tarafından düzenlenen koşu eğitimleri ve etkinlikleri serisidir. Akademimiz yol ve patika koşularını birleştiren bir deneyim sunuyor. Bireysel ve kurumsal eğitim çözümleri ile gelişiminizi destekliyoruz. Koşu severler için deneyim gerektirmeyen kısa süreliçeşitli kamp ve yarış etkinlikleri organize ediyoruz.

42-11.JPG

42+ Runners

Teorik eğitimler ve teknik antrenmanlarımız ile grup çalışmalarımız sizleri bekliyor. Antrenörlerimiz ile gelişiminizi sağlayın.

42-21.JPG

42+ Etkinlikleri

Kamp ve yarış etkinliklerimiz ile katılımcı olmanın keyfini çıkarın. Açık etkinliklerimizin tamamının yaratıcı ve farklı konseptlerde koşu severleri ağırlıyoruz.

42-11.JPG

42+ Kurumsal

Kurumunuza özel olarak hazırladığımız koşu eğitimleri ve etkinlikleri ile takım çalışmasını bir üst seviyede yaşayın.

Yaklaşan Etkinlikler

BİZE ULAŞIN

Sizi dinliyoruz.

Modern Ofis

541-303-3481

Kadin, üstünde, o, akıllı telefon
  • Beyaz Instagram Simge

Bizi Takip Edin

"Macera yarışları serbest zamanlarınızda risk alarak, doğal ortamlarda öngörülmeyen zorluklarla, kendi başına ve/veya takım arkadaşınızla başa çıkabilme becerinizi geliştirdiği gibi sosyalleşme fırsatı sağlar."

Doç.Dr. Umut Başoğlu

"Macera yarışı nedir tam bilmeden katıldık ilk macera yarışımıza. Elimizde haritalarla ve şifrelerle oradan oraya koşturduk. Tadı damağımızda kaldı. Bir sonraki macera yarışı ne zaman"

Team RunBo

"Şehirde de insanın modunu yükselten bir sürü sıra dışı aktivite var. Şehirdeki macera yarışları da şehir hayatını en  güzel renklendiren aksiyonlar arasında kesinlikle liste başında."

Biz Evde Yokuz

"Macera yarışlarından aldığımız keyif, ancak yaşanarak anlaşılabilir. Şehir yarışlarının doğadakinden farkı büyükannenizin de rahatlıkla katılabilmesi:) Bir daha hiçbir macera yarışını kaçırmak istemeyeceksiniz!"

Berkay Kılıçoğlu - İOG