14 Nisan Per

|

Kadıköy

Sprint O Days - SOD22

Sprint O Days ülkemizin sprint formatlarına özel olarak tasarlanan ilk ve tek yarış. Farklı sprint formatlarına yer veren etkinliğimiz ilk kez gerçekleştirilen bir çok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Sprint O Days - SOD22

Saat ve Yer

14 Nis 10:00 GMT+3 – 17 Nis 14:00 GMT+3

Kadıköy, Zühtüpaşa, Kalamış Parkı, Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sprint O Days ülkemizin sprint formatlarına özel olarak tasarlanan ilk ve tek yarış. Farklı sprint formatlarıyla sporcuların sprint deneyimlerini arttırmayı amaçlıyoruz. Sporcuların en iyi şekilde organizasyondan yarar sağlaması adına etkinliklerin güncel kural ve format uyarınca yapılmasını sağlayacağız. Özellikle değişen yarış formatlarına hazır olmak için bu etkinlikte yer almalısınız.

İlk kez 2019'da yapılan etkinlikte bir çok yenilikler ile başladık. Ülkemizde ilk kez bir yarış içerisinde knock-out ve mix relay etapları yer aldı.   İstanbul’un üç güzel ilçesinin ev sahipliği yapacağı yarış ile hafta sonunuza renk katın. Boğaziçi’nde muhteşem manzarasında keyifli parkurlar sizi bekliyor. 2022 SOD kapsamındaki etaplar Beşiktaş, Sarıyer ve Kadıköy ilçelerinde yer alacak.

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • Açık Katılım

  TRY 500

  Oryantiring lisansına sahip olmayan katılımcılar için gerçekleştirilen kayıt türüdür. Bu kapsamda kayıt olacak katılımcılar yarış etaplarının tamamında çıkış hakkı tanınacaktır. Aynı zamanda yarış öncesinde katılımcılara etaplar ile ilgili bilgi verilecektir.

  TRY 500

  0

  TRY 0

 • Lisanslı Katılım

  TRY 400

  Oryantiring lisansına sahip olan katılımcılar için gerçekleştirilen kayıt türüdür. Bu kapsamda kayıt olacak katılımcılar yarış etaplarının tamamında çıkış hakkı tanınacaktır.

  TRY 400

  0

  TRY 0

Toplam

TRY 0

Bu Etkinliği Paylaş