Dağ bisikletçileri

Macera Ekibi

Macera Ekibi, OA Grup tarafından düzenlenen macera yarışları serisidir. Macera yarışları, farklı doğa sporlarının bir araya getirilerek, dayanıklılık gerektiren ve stratejik planlamanın ön planda olduğu yarışlardır. Macera yarışlarında sınırlayıcı bir kural olmamakla birlikte yaygın olan disiplinler; oryantiring, dağ bisikleti, kano, koşu ve navigasyondur. Etkinliklerimiz zorluk derecesine göre farklılık göstermektedir. Yeni başlayanlar için deneyim gerektirmeyen kısa süreli şehir yarışları ve aktif spor yapan katılımcılar için birden fazla etaplı orman yarışları organize ediyoruz.

DSC_0179.JPG

Şehir Yarışları

Deneyim gerektirmeyen tek etaplı ve genellikle şehirde düzenlenen macera yarışlarıdır.

Kayaks yukarıda

Orman Yarışları

Birden fazla etap içeren, dayanıklılık gerektiren ve çoğunlukla ormanda gerçekleştirilen macera yarışlarıdır.

Koşu Grubu

Kurumsal Yarışlar

Kurumunuza özel olarak hazırladığımız macera etkinlikleri ile takım çalışmasını bir üst seviyede yaşayın.

Yaklaşan hiç etkinlik yok

BİZE ULAŞIN

Sizi dinliyoruz.

Modern Ofis

555-305-7058

Kadin, üstünde, o, akıllı telefon
  • Beyaz Instagram Simge

Bizi Takip Edin

"Macera yarışları serbest zamanlarınızda risk alarak, doğal ortamlarda öngörülmeyen zorluklarla, kendi başına ve/veya takım arkadaşınızla başa çıkabilme becerinizi geliştirdiği gibi sosyalleşme fırsatı sağlar."

Doç.Dr. Umut Başoğlu

"Macera yarışı nedir tam bilmeden katıldık ilk macera yarışımıza. Elimizde haritalarla ve şifrelerle oradan oraya koşturduk. Tadı damağımızda kaldı. Bir sonraki macera yarışı ne zaman"

Team RunBo

"Şehirde de insanın modunu yükselten bir sürü sıra dışı aktivite var. Şehirdeki macera yarışları da şehir hayatını en  güzel renklendiren aksiyonlar arasında kesinlikle liste başında."

Biz Evde Yokuz

"Macera yarışlarından aldığımız keyif, ancak yaşanarak anlaşılabilir. Şehir yarışlarının doğadakinden farkı büyükannenizin de rahatlıkla katılabilmesi:) Bir daha hiçbir macera yarışını kaçırmak istemeyeceksiniz!"

Berkay Kılıçoğlu - İOG